in

1. Ders – Yds Arapça

Selamun Aleyküm Günlük Arapça Ailesi. Bu Serimizde Arapça Yds Sınavına Yönelik Paylaşımlar yapılacaktır. Gayemiz Çalışmalarınıza Bir Nebze Katkı Sağlamaktır. Allah Yardımcımız Olsun.


ÖDEV 1 :  Aşağıda Verilen Videoları Dikkatli Bir Şekilde ve Notlar Alarak İzleyiniz. En Az Üç Tekrar Yapın.  Önemli Kelimeleri Not Alın. Her Video Ortalama 10 Dk Uzunluğunda Her Video Sonrası 10 Dk Zihninizi Dinlendirin ve Not Aldığınız Kelimeleri Tekrar Edin. Allah Yardımcınız Olsun.

 

 

 

 


ÖDEV 2 :  Arapça Yds Soru Çözümlemeleri

 

 

 

Yararlanılacak Kaynaklar: 

 

1- Arapçada Sık Kullanılan Tabirler ( Deyimler ve Atasözleri) / Akdem Yayınları. ( Her Gün Mutlaka Göz Atmalısınız. Baştan Sona 3, 4 Kere Bitirmeniz Sizin İçin Faydalı Olur.)

2-  YDS Arapçası Fonksiyonel Kelimeler 4 ( Bu Kitaptan Günlük Metin Okumaları Yapılabilir.)

 

İlk Aşama Olarak Verilen Videoları Dikkatli Bir Şekilde İzlerseniz Size Bir Şeyler Kattığını Görürsünüz Bizden Demesi. 🙂

gunlukarapca tarafından yazılmıştır.

Sizlere burada günlük hayatınızda kullanacağınız kelime ve cümleleri öğretiyoruz. Böylelikle Arapça'nın büyük bir kısmına hakim olmadan da kendinizi kolaylıkla ifade edebilmenizi ve karşınızdakini anlamanızı hedefliyoruz.. Bizi takip edin Arapça öğrenin..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

57- Arapça Güncel Metin Tercümeleri ( E-Mail ve Çok Önemli Kavramlar )

Resimli Arapça Türkçe Sözlük-2